Na jubilejní Street Parade 2016 bude hned 8 pevných pódií. Line-up je nabitý k prasknutí!

Street Parade 2016 se začíná rýsovat do finální podoby. Vzhledem k tomu, že letošní ročník je jubilejní, již pětadvacátý, rozhodli se organizátoři přidat do ulic Curychu další dvě pódia. 

 

Letos nebude v ulicích Curychu jen 6 pódií, ale hned 8! S tím přišli organizátoři Street Parade 2016 v nejnovější zprávě. I když s jedním pódiem se tak nějak už počítalo. Jedná se o Opening Stage - zahajovací kamión. Ten se rozezní o hodinu dříve než všechny ostatní pojizdné kamióny. A to na samém startu cesty kolem curyšského jezera. 

 

Novinkou je ale například 25 Year Jubilee Stage. Nebude chybět ani Centre Stage, Arena Stage, Classic Stage, Swiss Innovation Stage, Swiss Stage a Zürich Sound Stage

 

Už se rýsuje i podoba letošního Line-upu na všech pódiích. Jak už od nás víte, na Street Parade 2016 vystoupí Carl Cox, Aly & Fila, Chris Liebing, Deepend, Felix Kroecher, Javi Row, Loco Dice, DJ Steve Lawler ale nově zde přibyla i jména jako je Dr. Motte, Alex Price, Mr. Da-Nos a nebo Animal Trainer.

 

Kompletní Line-up na pevných pódiích  

 

Na letošní Street Parade vyráží opět pártybus z Prahy a Plzně. Pokud chceš s námi vyrazit na největší taneční párty pod širým nebem na zemi, stáhni si registrační formulář a pošli ho zpět na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podrobnosti se dočteš v článku: Pártybusem na Street Parade 2016 do švýcarského Curychu.

Reklama